top of page
J_architects_Egliu namai_01
J_architects_Egliu namai_02
J_architects_Egliu namai_03
J_architects_Egliu namai_04
J_architects_Egliu namai_12
J_architects_Egliu namai_06
J_architects_Egliu namai_07
J_architects_Egliu namai_09
J_architects_Egliu namai_13
J_architects_Egliu namai_14
J_architects_Egliu namai_11
J_architects_Egliu namai_08
J_architects_Egliu namai_05

Eglių namai

2014 m.

Namas projektuotas stengiantis išsaugoti senuosius medžius: milžiniškas egles ir kampuose sužėlusius beržus. Visi didieji langai iš gyvenamosios zonos atverti į vidaus kiemą, o pastarasis suformuotas tarsi uždara kriauklė, kurioje labai saugu ir gera būti, gali laisvai žaisti ir dūkti vaikai bei visiškai nesimato iš gatvės.

Pirmas aukštas buvo zonuojamas: viename tūryje - bendra gyvenamoji ir virtuvės zona, kad visa šeima galėtų susirinkti vakarienės gamybos metu, kartu dalyvauti visame procese, gretimame fligelyje - stiklinėmis durimis atskirtos ūkinės patalpos (pirtis, priešpirčio zona, atskiras priešpirčio vonios kambarys) ir svečių bei darbo kambariai. Antras aukštas - ramybės zona - čia išdėstyti keturi miegamieji kiekvienam šeimos nariui, patalpinti du vonios kambariai, vaikų ir tėvų. Čia suprojektuota ir atskira kuklaus dydžio skalbykla ties tėvų miegamuoju tam, kad su visais skalbiniais šeimininkei nereikėtų toli lakstyti ir nešioti, o kiekvienas šeimos narys, reikalui esant atrenka ir atideda skalbinius į vietą.

Senųjų eglių koloritas uždavė temą namui: pagrindinės jaukiosios spalvos buvo priimtos tarsi gamtos atitikmuo - žali, melsvi atspalviai persipina su skaniais vanilės ir kavos su pienu štrichais.

Nuotraukos: Jurij Kolesnikov

© J-architects 1997-2017 / tel. +370 698 31277 / info@j-architects.lt

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
bottom of page