top of page
18_planas

Egoisto butas

 

2007 m.

Projektuojant dviejų miegamųjų butą viengungiui išradingai įjungta dar viena vonios patalpa užėjusiems svečiams ar antro miegamojo gyventojams. Pagrindinėje būsto erdvėje įkomponuota virtuvės juosta su visa buitine virtuvės įranga, o vientisa akmens masės plytelių grindų danga leidžia valgomojo dalies baldus su poilsio erdvę  komponuoti keliais variantais - tai suteikia papildomą buto žaismą ir galimybes.

Pagrindinis miegamasis su išėjimu į balkoną turi suprojektuotą erdvią drabužinę bei atskirą komfortabilią vonios patalpą. Joje įrengtas dušaa, erdvi kampinė vonia, įmontuota skalbimo mašina bei modernus praustuvas su itin patogiu ir dideliu stalviršiu.

Dabartiniame etape  antras miegamasis yra įrengtas kaip darbo kabinetas ir visa aplinka funkcionaliai puikiai dirba savininkui, bet pasikeitus šeimos sudėčiai bet kada gali būti pritaikyta gausesniam gyventojų kiekiui. Erdvi lauko drabužinė ties įėjimu talpina ne tik kelioninius lagaminus, bet joje yra vietos ir buitiniams buities prietaisams.

Šio būsto spalvinis koloritas itin stiprus ir kontrastingas: natūralaus raudonmedžio grindų danga pagrindiniame miegamajame, išraiškingas marmuro stalviršis vonios kambaryje bei juodi lavos akmens inkliuzai sienu dekore mažajame WC.

 

Nuotraukos: Jurij Kolesnikov

© J-architects 1997-2017 / tel. +370 698 31277 / info@j-architects.lt

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
bottom of page